З наступного тижня франківський театр відновлює показ вистав

Як писали ЗМІ, Франківський драмтеатр відновлює свою роботу, звичайно, із дориманням карантинних правил.

На Фейсбук-сторінці театру опублікували розклад показу вистав на тиждень з 13-го по 18-те квітня.

13 квітня – драма “ТРИ СЕСТРИ”. Щемлива історія про наївні мрії, відчайдушне кохання, приречену гонитву за примарним щастям і невмирущу надію, що жевріє у серцях трьох самотніх сестер. Це красива оповідь, огорнута ніжною музикою і легким шифоном.

14 квітня – комедія “ОЦЕ ТАК АННА..!”. Кумедна історія про те, як одна молода сімейна парочка вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але натомість… ці двоє назавжди запам’ятають цю особливу ніч, повну пікантних пригод і неабияких курйозів.

15 квітня – фрікнута комедія “ГОГОЛЬ-КАБАРЕ”. Інтелектуальна комедія, у якій персонажі семи творів Миколи Гоголя і сам автор зустрінуться у дивному нічному кабаре, де відбуватимуться незвичайні та геть неочікувані події.

16 квітня – спогад на дві дії “FELIX AUSTRIA”. Затишним п’ятничним вечором театр запрошує до щасливого міста старої Австрії, наповненого ароматами бузку, переказами про Мармулядову пожежу і цікавими таємницями його мешканців, що оживуть у споминах головної героїні цієї історії.

17 квітня – трагікомедія “ЧИ ПАДАЄ ВЛІТКУ СНІГ?”. Ця вистава як гарне сімейне кіно, яке хочеться дивитися разом із близькими, загорнувшись у теплий плед. Це смішна та добра історія, яка змусить ще гостріше відчути любов до своїх рідних і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо, – це наша родина.

17/18 квітня – dramma per musica “ROMEO & JULIET”. Унікальна версія історії кохання чистих сердець у розбещеній постапокаліптичній Вероні від Франківського театру. Актори запрошують стати не лише глядачами цього гостросюжетного дійства, але і співучасниками усіх подій.

Початок вистав о 18:00.

Квитки можна придбати у касі театру та онлайн: https://if.kontramarka.ua/uk/theatre.

З наступного тижня франківський театр відновлює показ вистав