За незаконні рубки лісгосп на Прикарпатті має відшкодувати 2 мільйони 400 тисяч гривень збитків

Івано-Франківська обласна прокуратура вимагає відшкодування 2 млн 400 тис. грн збитків, спричинених унаслідок незаконних рубок лісу.

Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі за позовом Івано-Франківської обласної прокуратури до одного з лісових господарств області про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області, пише “Західний кур’єр”.

Встановлено, що працівники лісгоспу допустили незаконну рубку дерев на ввіреній території. Це спричинило збитки державі на суму майже 2 млн 400 тис. грн.

Відповідно до вимог цивільного законодавства юридична особа відшкодовує шкоду, завдану її працівником під час виконання ним своїх трудових обов’язків.

Ураховуючи зазначене, обласна прокуратура звернулася до суду із позовом про відшкодування заподіяної шкоди. Наразі провадження у справі відкрито, триває судовий розгляд.

The post За незаконні рубки лісгосп на Прикарпатті має відшкодувати 2 мільйони 400 тисяч гривень збитків appeared first on Західний кур’єр.