Юні франківські дзюдоїсти перемогли на турнірі у Києві (фото)

Вихованці спортивного клубу КАНО перемогли на відкритому турнірі з дзюдо «Кубок школи спорту».

На всеукраїнському турнірі з дзюдо «Кубок школи спорту», який відбувся 13-14 лютого у столиці, юні франківські дзюдоїсти продемонстрували на татамі високий рівень майстерності та вибороли призові місця. Щороку у турнірі беруть участь близько тисячі спортсменів. Цього разу змагання зібрали учасників та учасниць зі всіх областей України, а також Білорусі та Румунії.

Захід організувала комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту», Федерація дзюдо Києва з метою популяризації та розвитку дитячого дзюдо, підвищення майстерності юних спортсменів, зміцнення дружніх стосунків між ними та виконання розрядних вимог. Поєдинки проходили одночасно на шести татамі. Боротьба була запеклою і четверо юних франківських дзюдоїстів повернулися з турніру з медалями.

Про досягнення вихованців спортивного клубу “КАНО” розповів тренер Ігор Корсун.

“Вихованці спортивного клубу «КАНО», СДЮШОР «Нафтохімік Прикарпаття» здобули чергові нагороди та перемоги:  Соловей Семен – 1 місце ; Калиняк Олег – 1 місце ; Івасишин Денис – 2 місце ; Іванюк Арсен – 3 місце”, – йдеться в дописі.

Переможці турніру нагороджені дипломами, медалями та призовими подарунками.

“Щирі вітання від усього колективу. Наполегливість, працелюбство та цілеспрямованість завжди дають чудові результати! Молодці хлопці так тримати! Вперед до Олімпійських нагород”, – побажав Ігор Корсун.