У Ямницькому ліцеї запровадили учнівській стартап. ФОТО

У Ямницькому ліцеї продовжують реалізацію виграшного проекту територіальної громади “Соціальне шкільне підприємство у Ямницькому ліцеї”, пише WestNews.

Про це йдеться на сайті Ямницької територіальної громаді.

У Ямницькому ліцеї відбулося чергове заняття зі шкільного підприємництва за участю вчителів художньо-естетичного циклу закладів освіти Ямницької громади. Присутні мали можливість ознайомитися з процесом реалізації проекту та функціонування наскрізної змістової лінії підприємництва у шкільному курсі навчання.

За умовами проекту, впродовж навчального року проводяться тренінги з учнями ліцею, які мріють спробувати свої сили у підприємницькій діяльності. Так, учні самостійно повинні обрати напрямки діяльності, створити назву та логотип товару чи послуги, виготовити взірці виробів, чи  провести презентацію послуги. В кінцевому результаті запропонувати свої здобутки покупцям, або споживачам й отримати прибуток.

Однією з умов соціального підприємства є благодійність, тому частина прибутків повинна бути використана на важливі соціальні та екологічні проекти.

Наразі учні зупинилися на двох напрямках діяльності: виготовлені сувенірної продукції з цементу, яку назвали “Цеменіри”  (сувеніри з цементу), та проведенні майстер-класів для молодших школярів “Kid-vent”.

За умовами проекту, учням ліцею вже надано фінансову підтримку у розмірі 20 тис. грн для придбання обладнання та матеріалів на реалізацію цікавих задумів.

Публікація У Ямницькому ліцеї запровадили учнівській стартап. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.