Що думають франківці про стереотипи: другий Форум жіночих історій відбудеться в грудні

11-12  грудня 2020 пройде другий Форум жіночих історій, організатором якого є  ГО “Д.О.М.48.24” на чолі з Наталією Вишневецькою.

Форум триває два дні, 11-12 грудня, в режимі онлайн, але є можливість і особисто бути присутнім (з дотриманням усіх карантинних норм) – участь безкоштовна за умови реєстрації, запрошують і жінок, і чоловіків.

“Мені хочеться розширити стереотипні рамки, в яких живуть жінки – можна народити першу дитину після 30, можна не народжувати взагалі; можна бути чарівною домогосподаркою чи визначною політикинею. Жінка має сама вирішувати свою долю, займатися тим, що робить її щасливою, не боятись осуду суспільства і розраховувати на підтримку від близьких. На форумі ми зібрали більше 20 спікерів та спікерок, які знають, як бути щасливими!” – розказує Наталія Вишневецька про мету події.

Програму Форуму жіночих історій сформували за висновками дослідження передумов гендерної нерівності, проведеного організацією “Д.О.М. 48.24” в жовтні-листопаді 2020 року в Івано-Франківську – попередні результати цього дослідження організатори також презентуватимуть на форумі.

Глядачам пропонують долучитись до чотирьох тематичних панельних дискусій: “Середовище, яке формує жінку”, “Жіноча кар’єра”, “Ті, що не здаються” та “Помічати чоловічі привілеї задля підтримки жінок”.

Серед хедлайнерів форуму – сценаристка, драматургиня та режисерка Наталія Ворожбит (серіал “Спіймати Кайдаша”, фільми “Погані дороги”, “Киборги”), блогерка “Доктор Наташа” – Наталія Лелюх, фасилітаторка та власниця бренду взуття G Point Маша Лемберг, експертка з стратегічних та кризових комунікацій Ірина Лянна та жіночий гурт Кrapka;КОМА.

Розставляти пріоритети програми та формувати список гостей допомагали представниці багатьох ініціатив, що захищають права жінок, – Олександра Бабецька (Патрульна поліція Івано-Франківської області), Ольга Бобрикович (ГО “Дружина воїна”), Мар’яна Вершиніна (ГО “Мами Прикарпаття”),  Ірина Дарвай (Дівчата STEM), Юлія Долгіх-Черниш (Подкаст “#Тиждівчинка”), Оля Кукула (“Дівчата творять”), Христина Максимчак (Українська асоціація працівниць правоохоронних органів), Ірина Пластомак (Жіночий ветеранський рух), Юлія Сінькевич (ГО “СТАН”), Юлія Фомічова (БО “Ліга толерантності”).

Реєстрація: https://cutt.ly/PhvS0M0

Програма Форуму: https://cutt.ly/qhvSMGC

Захід відбудеться у просторі ВДОМА, Галицька 29, 3 поверх.

Проєкт втілено ГО “Д.О.М. 48.24” за підтримки уряду Канади в рамках проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, що впроваджується організацією Пакт.

 

Контакти з пресою: Яна Стефанишин, 068 1086148, D.o.m.48.24@gmail.com