Зоряний прогноз: гороскоп на 29 листопада

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, 29 листопада.

Овен

На даному етапі ви можете перебувати в піднесеному настрої та будете сповнені благих намірів. Багато часу можуть забрати побутові питання. Але це будуть приємні клопоти, які до того ж налаштують вас на позитивний лад.

 Телець

У цей день ви будете досить чутливі. Потрібно бути особливо обережними при спілкуванні з новими знайомими, особливо якщо вони проявляють підвищену активність. Над вами висить небезпека обману. Заклик бути уважніше на дорозі в першу чергу відноситься саме до вас.

Близнюки

День не готує ніяких неприємних сюрпризів. Багато що із запланованого на цей час вдасться реалізувати. Постарайтеся себе чимось порадувати. Підтримку нададуть улюблені люди.

Рак

Постарайтеся зараз уникати надмірних фізичних або емоційних навантажень, хоча силу ви будете відчувати чималу. Краще цю силу й енергію використовувати в мирних цілях. Уникайте з’ясування відносин. Більше відпочивайте і не забувайте балувати себе і своїх коханих.

Лев

Нові справи краще не починати. Намагайтеся більше відпочивати та не навантажувати себе зайвими проблемами. Можна зайнятися переоцінкою взаємин з деякими людьми. Ваші поради виявляться корисними для тих, хто звернеться до вас за допомогою. Приділіть більше уваги домашнім справам.

Діва

День пролетить, і ви навіть не встигнете цього помітити. Справи, що не приносять задоволення, краще на деякий час відкласти. Інформацію, що надходить перевіряйте самостійно і не вірте на слово. У відносинах з коханою людиною візьміть на себе організацію спільного дозвілля.

Терези

Особливих змін чекати не варто. Зараз краще зайнятися складанням планів на майбутнє. Можливо, варто спробувати себе в новій справі. Відносини з коханою людиною будуть мати спокійний характер. Нових романтичних знайомств не передбачається.

Скорпіон

Зараз невідповідний час для з’ясування стосунків з коханою людиною. Ви можете реагувати на складні обставини більш емоційно, ніж зазвичай, і здатні в розпал конфлікту наговорити зайвого. Для нових романтичних знайомств даний день не годиться.

Стрілець

У цей день ви будете схильні до частих змін настрою. Якщо захочеться на когось зірватися, спочатку подумайте, чим це може обернутися. Будьте гранично чесними з людьми, які вам небайдужі. Будь обман не залишиться непоміченим.

Козеріг

День цілком сприятливий. Правда, ви можете швидко втомлюватися. Але це не привід для занепокоєння. Намагайтеся більше відпочивати й не вимотувати себе фізичними навантаженнями. Не відмовляйтеся від розваг.

Водолій

Складно передбачити, як ви себе поведете в тій чи іншій ситуації. На один і той же вислів ви можете відреагувати по-різному, причому визначити, що вплинуло на вашу реакцію, абсолютно неможливо. Попросіть близьких людей бути до вас зараз поблажливіше.

Риби

У вас можуть виникнути цікаві ідеї. Не соромтеся звертатися до тих, хто здатний допомогти. Потрібно серйозно проаналізувати свої фінансові можливості й продумати, як уникнути втрат і зберегти стабільність. Це вдалий час для зустрічей з людьми, до яких ви маєте теплі почуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холод і пекло, іронія і щем: у франківського письменника вийде новий роман

Публікація Зоряний прогноз: гороскоп на 29 листопада запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.