В іванофранківському пункті обігріву серед “клієнтів” знайшли жінку, яку ввадали безвісти зниклою

Сьогодні, 28 листопада, до Будинку нічного перебування в Івано-Франківську в пункт обігріву звернулася жінка, яку вважали безвісти зниклою два тижні тому, пише WestNews.

Жінка була у стані алкогольного сп’яніння. Проте, працівники закладу прийняли жінку, пригостили гарячим чаєм. Саме тоді працівник Муніципальної інспекції впізнав у відвідуваччі закладу жінку, яка числиться безвісти зниклою.

“Вона близько двох тижнів тому пішла з дому, чоловік звернувся до поліції з відповідною заявою. Працівник Муніципальної інспекції повідомив про місце перебування її чоловіка”, – зазначають на сторінці Муніципальної інспекції у соцмережі.

Жінка розповіла, що протягом цих двох тижнів проживала в місті і вела антисоціальний спосіб життя. Чоловік спільно з працівниками поліції приїхав, розповів про те, що у неї є проблеми з алкоголем і така ситуація вже не вперше. Чоловік в супроводі працівників поліції забрав додому. Уже сьогодні вона буде вдома з сім’єю.

Публікація В іванофранківському пункті обігріву серед “клієнтів” знайшли жінку, яку ввадали безвісти зниклою запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.