Голова Івано-Франківської облради анонсував завершення своєї політичної кар’єри ВІДЕО

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич припустив, що вибори 2020 року були останніми у його політичній кар’єрі.

Про таке політик висловився під час висунення кандидатур на посаду своїх заступників в рамках першої сесії Івано-Франківської обласної ради, пишуть Галицькі Гроші.

“Я не буду поступати з точки зору політичної доцільності. Я не знаю, чи ще буду кудись балотуватись. Тому дозволю собі чинити прагматично так, щоб було це було корисно громаді”, – сказав він.

Переобраний втретє очільником облради Прикарпаття, Олександр Сич закликав політиків шукати компроміси та працювати на благо виборців. А конфлікти запрошує вирішувати у формі дискусії на ОТБ “Галичина”.

“А тут (в сесійній залі – прим.ред.) закликаю сфокусуватись над вирішенням насущних щоденних соціально-економічних, культурно-духовних проблем нашого краю, – заявив він.

Нагадаємо, що заступниками Олександра Сича, який представляє ВО”Свобода” стали Василь Гладій від ВО “Батьківщина” та Микола Палійчук від партії “За майбутнє”. 

А фракція “Європейської солідарності” бойкотувала другу частину засідання та змушена була піти в опозицію, оскільки залишилася поза більшістю у новій раді.

Нагадаємо, що Коломойському вдалося домовитися з “Пупсом”? “Свобода” та “За майбутнє” утворили коаліцію в обласній раді