Як запобігти посіченню кінчиків волосся. ПОРАДИ

Посічені кінчики — це стан волосся, за якого відбувається розщеплення, розшарування його стрижнів і кінчиків. При цьому волосся виглядає тьмяним, млявим, ослабленим. Такий стан волосся призводить до його ламкості, а потім і випадання.

Чи існує більш ефективний спосіб позбавлення від посічених кінчиків, ніж стрижка? На жаль, експерти вважають, що ні, відновити пошкоджене волосся неможливо, а ось зміцнити його і запобігти ламкості — цілком, інформує WestNews із посиланням на Ukr.Media.

Волосся січеться через:

  • незбалансоване харчування;
  • стрес;
  • надмірний стайлінг за допомогою стайлерів і засобів для укладання волосся;
  • фарбування волосся;
  • неправильний гребінець. Якщо у вас тонке волосся, уникайте щіток з натуральною щетиною, вони травмують і розтягують волосся, і, як наслідок, з’являються посічені кінчики. Замість цього надайте перевагу простим пластиковим щіткам з тонкими зубами.

Як позбутися від посічених кінчиків

Вирішувати проблему слід комплексно

Експерти рекомендують почати з походу до салону, де вам зможуть делікатно відрізати посічені кінці — цього кроку не оминути. Тільки після стрижки ви зможете почати відрощувати здорове волосся, скорегувати б’юті-рутину, запобігти пошкодженню волосся у майбутньому.

Налагодьте режим харчування

Нестача вітамінів і білка неминуче призводить до ламкості волосся. Урізноманітніть свій раціон: їжте більше овочів, жирної риби, зелені, м’яса.

Робіть правильну зачіску

За можливості не збирайте волосся у тугі пучки і плетіння, ну або хоча б робіть їх не щодня. У іншому разі волосся буде відчувати велике навантаження, а це призводить до пошкоджень, випадання.

Підберіть щадні, зволожувальні засоби для догляду за волоссям, не лінуйтеся читати склад

Нехай у складі будуть перелічені рослинні олії і протеїн. Ці інгредієнти відмінно живлять волосся, запечатують лусочки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Як продаж фарби для волосся може вплинути на поширення коронавірусної інфекції: абсурдність ситуації

Публікація Як запобігти посіченню кінчиків волосся. ПОРАДИ запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.