Відома франківка Ірма Вітовська знялася в італійській комедії

Ірма Вітовська знялася в італійській комедії

У фейсбуці Ірма Вітовська зворушливо попрощалась зі своєю роллю у фільмі “Коза Ностра”. Актриса зазначила, що упродовж майже 3 місяців перевтілювалась у свою героїню Владу Козу, яка стала для неї особливою. Про це пише «Західний кур’єр», посилаючись на «24 канал».

Окрім цього, Ірма Вітовська у перервах між зйомками мала час пізнати Італію та її колорит.

“2,5 місяця ти жила в мені… Ми разом полюбили і пізнали прекрасну Італію, ці краєвиди, ці містечка і міста, ці піни і море. Різноманіття та ментальність цих земель. Сакральність родини, романтизм у її жителів, які часом, є наївними та прагматичними водночас. А ще любов до своїх старих стін, вілл, парків, що сягають римської епохи, до старих батьків, до всіх дітей”, – поділилась Ірма Вітовська.

Водночас актриса залюбки розповідала іноземцям про красу та історію України. Ірма Вітовська зацікавила багатьох італійців, які після бесіди з нею вже планують побувати на Батьківщині кіногероїні Влади.

«Я рада була поділитись знаннями про Україну, про наші особливості, про нашу історію і про те, що довгий час пройде, поки інфозавіси впадуть. Мені багато, що вдалось тобі донести про правду. Вдалось зацікавити, і багато хто вже збирає речі, щоб відвідати Україну», – написала вона.

Прем’єра українсько-італійського фільму «Коза Ностра» запланована на 2021 рік.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!