Дорогу “Івано-Франківськ – Надвірна” – відремонтували (ФОТО)

Дорожники завершили всі основні роботи з ремонту дороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Згідно проєкту поточного середнього ремонту на всій протяжності дороги, км 0+000 – 26+745, влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону та дорожню розмітку, тротуари, кювети, укріплено узбіччя, проведено планування відкосів, встановлено дорожні знаки.

Влаштовано заїзні кишені під зупинки громадського транспорту, посадкові майданчики, технічні смуги, з’їзди з основної дороги із двошаровим асфальтобетонним покриттям. Влаштовано стримувальне бар’єрне огородження біля школи в Березівці. Також за кошти місцевого бюджету встановлено світлофорний об’єкт.

На сьогоднішній день тривають роботи із влаштування автостоянки для короткочасної зупинки громадського транспорту з асфальтобетонним покриттям на км 7+100, інформує “Галка” з посиланням на САД.

Роботи – в рамках Національного проєкту «Велике будівництво». Фінансування – Державний бюджет. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС». Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу на всіх етапах ремонту.