Чому жінки краще водять авто, ніж чоловіки?

Майже всі чоловіки палко захищають право називати себе кращими водіями. Вони називають жінок “мавпами з гранатою”, вважають, що водіння — це споконвічно чоловіча справа, хоча це не так. І вчені заявляють, що ситуація абсолютно протилежна.

Жінки дійсно довгий час вважали, що водіння не для них, але лише з тієї простої причини, що на них тиснуло суспільство, посилаючись на те, що «не жіноча це справа», пише WestNews із посиланням на Ukr.Media.

Статистика

Згідно зі статистикою, чоловіки розбивають свої машини до стану повного невідновлення більш ніж на 15% частіше, ніж жінки. Все це через агресивну поведінку на дорозі, ігнорування правил дорожнього руху і бажання комусь щось довести.

Жінки по своїй натурі обережні, що для водіння в умовах повсякденного життя підходить просто ідеально. В них самою природою закладена обережність, якої немає у чоловіків, ведених емоціями. Учені вважають, що якби весь світ їздив за правилами і поводився так, як середньостатистична жінка за кермом, аварій стало б значно менше.

Проблема в тому, що суспільство було до порівняно недавнього часу патріархальним. В деяких державах досі дамам не можна сідати за кермо. Жінці зовсім не обов’язково бути вундеркіндом, щоб водити хоча б так само добре, як чоловік.

Історія

У спорті дівчата теж почали себе показувати, причому ще в 80-х роках 20 століття. Тут варто згадати найбільшу гонщицю ралі Мішель Мутон, яка у свій час водила найнебезпечнішу машину з так званої групи «Б» — «Audi quattro».

Ця дівчина стала однією з найуспішніших дам в історії автоспорту. Вона перемагала на багатьох етапах ралі на шаленій машині з величезною потужністю, стала переможницею найнебезпечнішого підйому на гору Pikes Peak. У 2000 році вона посіла друге місце на ралі Лондон-Сідней, що є неймовірним досягненням.

Варто також відзначити одну юну дівчину. Точніше, дівчинку на ім’я Дзюдзю Нода з Японії, яка у 9 років вже їздила на повнорозмірному боліді «Формула-4». Це офіційно визнана інформація, яка міститься в книзі рекордів. Зараз їй вже більше 13 років, але вона майже побила рекорд одній з трас в Японії. Їй не вистачило всього лише 0.031 секунд, щоб стати швидше Сінтару Кевабати, якому на момент встановлення рекорду було 22 роки.

Вчені вважають, що в цілому жінки могли б при бажанні показувати кращі результати, ніж чоловіки. Їм часто просто бракує сміливості і любові до спорту, бажання. Їх мозок трохи швидше обробляє інформацію, а в умовах гонки вони здатні довше зберігати концентрацію і не відволікатися на емоції, які часто роблять чоловіків не переможцями, а аутсайдерами.

Чому жінки водять краще

Чоловіки частіше сідають п’яними за кермом, частіше перевищують швидкість. Любов до адреналіну в них набагато міцніша, так що вони «хуліганять» набагато частіше. Річ у тім, що вони тверезо оцінюють свої навички, тому не перевищують швидкість. Їм не потрібно нікому нічого доводити. Їм потрібно переїхати з пункту «А» в пункт «Б».

Жінки краще вчаться. Вони не такі самовпевнені, але це йде їм на користь, тому що вони більше часу проводять за кермом з інструктором. Вони більш ретельно вивчають правила.

Жінки не сідають за кермо п’яними. Вони піклуються про своє життя і про життя оточуючих їх людей. В них більше відповідальності та природної обережності. Інстинкт самозбереження змушує їх частіше пристібатися, що теж важливий чинник безпеки.

Якщо ви дама, то є один хороший спосіб зробити так, щоб водіння давалося простіше. Не ставте собі обмежень у вигляді «не жіноча це справа». У сучасному автомобілі немає нічого незрозумілого. Його навіть дитина зможе водити, адже не потрібно докладати ніяких фізичних зусиль як, скажімо, років 100 тому. Не звертайте увагу на думку чоловіків, які ображають вас за повільність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську водій легковика зніс електроопору. ФОТОФАКТ

Публікація Чому жінки краще водять авто, ніж чоловіки? запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.