В Англії побудували «найгірше в світі місце» для оренди на ніч

Блогери з Британії Рис Сіммонс, Джеймі Камаз і Джеймі Хітчін вирішили створити «найгірше місце на Airbnb» — і, на їхній подив, воно стало популярним.

Хлопці планували подорож і ніяк не могли визначитися, де ж вони хочуть жити. Через це їм прийшла ідея — самостійно створити «якесь унікальне» місце. Вони надихнулися готелем на “нуль зірок” в швейцарських Альпах і вирішили зробити щось схоже, пише НВ.

Для цього блогери залізли в розділ безкоштовних оголошень у Фейсбуці, і взяли там матрац, тумбочку, настільну лампу (вона не працює, просто для інтер’єру) і дві склянки. Матрац був досить великим — ну або машина просто така маленька, що в багажник він ніяк не входив — довелося приклеювати до даху автомобіля.

Фото: скріншот / Passion Squad / Youtube

Трохи роботи — і вуаля, найгірша квартира готова — без стін, стелі, вайфая і навіть чайника. Просто матрац і тумбочка під деревом.

Фото: скріншот / Passion Squad / Youtube

Як виявилося, далеко не всім це місце здалося поганим — вже незабаром хлопці почали отримувати запити на проживання. Один з охочих уточнив, що йому робити, якщо раптом піде дощ, інший запитав, чи є там кондиціонер, а деяка Натела захотіла заїхати на чотири тижні з твариною.

Врешті решт хлопці пообіцяли, що, якщо відео набере 1000 лайків, вони проведуть вечірку і запросять на неї всіх, хто написав їм з приводу житла.