“У міськраді Франківська потрібна “нова кров”, а не партії, які піаряться за бюджетні кошти”, – Ярослав Юрчишин

У центрі Івано-Франківська народний депутат від партії «Голос» Ярослав Юрчишин разом з кандидатами до міської ради провів зустріч з місцевими мешканцями.

“Франківці, я вам заздрю. Ви живете в куди кращих умовах, аніж я в Києві, за красю міста та неспішним ритмом життя. Дуже важливо це зберегти і примножити. Дуже прикро, що таке місто, яке може на рівних конкурувати і зі Львовом, з Одесою, і з Києвом, чомусь живе в борг”, – звернувся до франківців Ярослав Юрчишин.

Народний депутат наголосив, що до міської ради мають прийти люди, які люблять місто так само, як і мешканці Івано-Франківська. Саме такі люди балотуються до міської ради від партії «Голос» представляли інтереси Івано-Франківської ОТГ.

“Це люди, які відбулися в бізнесі, чи в громадській діяльності, чи в культурній сфері, чи в освіті, чи в медицині. І готові частину свого часу інвестувати в те, щоб Івано-Франківськ перетворити на місто втілених мрій франківців. Місто, яке з може на рівних конкурувати з іншими обласними центрами, а в чомусь і встановлювати нові якісні параметри”,- закликав Юрчишин.

Він наголосив на тому, що у міській раді потрібна “нова кров”, а не партії, які у міськраді представляють забудовники, керівники комунальних підприємств, а перед виборами піаряться за кошти платників податків.

Ярослав Юрчишин закликав франківців підтримати “Голос” у бюлетені й до обласної ради та запевнив, що фракція “Голосу” у парламенті допоможе франківцям вирішити ті проблемо, які складно вирішити на рівні міста.

“Наша фракція в парламенті, усі 20 багнетів, точно будемо допомагати Франківську стати яскравим прикладом успішності”, – завірив народний депутат.

Про зроблену роботу Ярослав Юрчишин обіцяє звітувати разом з депутатами міської ради від “Голосу”.

“Але для цього що важливо прийти 25 жовтня, знайти в усіх бюлетенях партію “Голос», знайти тих людей, яких ви бачите сьогодні, і контролювати, щоб вони разом з вами якісно працювали. А також контролювати нас, народних депутатів, щоб ми працювали в інтересах франківців”, – наголосив Ярослав Юрчишин.

ПРОМО