У британському зоопарку папуг сховали від відвідувачів. Через матюки

Групу сірих папуг  жако, які оселилися нещодавно в зоопарку Лінкольнширу на сході Великобританії, довелося заховати від відвідувачів через любов цих птахів до нецензурної лексики.

Все почалося в середині серпня, коли п’ятьох нових вихованців зоопарку поселили разом – на карантин. Незабаром з’ясувалося, що всі п’ять жако вміють матюкатися. Співробітники зоопарку, почувши таку лексику, починали сміятися, і це тільки надихало папуг матюкатися далі. 

Далі птахи навчилися обходитися без людей. 

«Вони навчилися матюкатися і сміятися, і коли один лаявся, другий починав сміятися, – розповів Linkolnshire Live керівник зоопарку Стів Ніколс. – І раптом це стало схожим на клуб літніх робочих, де всі матюкаються і сміються».

Коли настав час винести папуг до публіки, ситуація стала ще гіршою – не минуло й 20 хвилин, як птиці обматюкали відвідувачів. За словами Ніколса, така поведінка нікого не образила, але співробітники занепокоїлися, що нецензурну лексику почують діти, які прийдуть в найближчі вихідні.

Жако-матюкальників прибрали в вольєр, недоступний відвідувачам. Надалі їх розселять у різні ділянки зоопарку, щоб вони хоча б не лаялися всі разом. 

Стів Ніколс сказав, що сподівається, що в результаті птиці навчаться іншим словами від оточуючих їх папуг. «Але якщо вони навчать інших поганим словами, і в результаті у нас буде 250 матюкливих птахів, я не знаю, що ми будемо робити», – додав він.