У Франківську ремонтують двори на Парковій та Молодіжній (фото)

Двори на вулицях Паркова 18-18 А та Молодіжна 36-32 дочекалися масштабного благоустрою.

Після завершення робіт тут буде можливість і пройти, і проїхати. Підрядники врахували побажання мешканців і скоригували проєкти з їх урахуванням. Про це інформує пресслужба міського голови Івано-Франківська. 

Підрядник з благоустрою на Парковій Андрій Дідик зауважує, що окрім демонтажу старих покриттів тут уже роблять нові розбивки та розмітки. Адже проєкт передбачає паркомісця і тротуари, яких раніше не було. Паркомісця і дорога будуть забруковані, а входи в під’їзди – підведені до тротуарів. Також встановлять антипаркувальні стовпчики, щоб машини не ставали на дитячих майданчиках.

«Загалом бруківку покладемо на 1,5-2 тис. метрів квадратних. Погода не сприяє ремонту, тож в пріоритеті – зробити насамперед найпроблемніші ділянки. А вже після завершення благоустрою в планах облаштування також майданчиків і відпочинкових зон», – розповідає підрядник.

Так само триває ремонт у дворі на Молодіжній, 36-32. Директор підрядної організації Костянтин Синяков каже, що вже звозять матеріали для облаштування міжбудинкового проїзду. Покладуть бруківку на доріжках, входах до під’їздів, паркомісцях.

 

The post У Франківську ремонтують двори на Парковій та Молодіжній (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.