“ВАР – це катастрофа, ми граємо у футбол чи балет?”, – футболіст “Прикарпаття” після гри з “Поліссям” (ВІДЕО)

Після нічийної гри у четвертому турі Першої ліги між “Поліссям” та “Прикарпаттям” (1:1), своїми враженнями від гри поділилися головний тренер іванофранківців Руслан Мостовий та гравець Роман Барчук.

Нагадаємо, цей матч команда догравала вдев’ятьох – за допомогою системи ВАР головний суддя приймав рішення видалити гравців з поля (ВІДЕО). 

Руслан Мостовий:

“Сьогодні гра була на результат, бо до побудови гри ще далеко. Ми грали у футбол в попередніх турах і маємо дві поразки. Хлопці професіонали, вони виконують свою роботу так, як можуть. Прийняли рішення за рахунок ігор підтягнути функціональний стан. Для нас в актив це очко”, – сказав Мостовий.

Роман Барчук:

“Звичайно, цей ВАР – це катастрофа. Суддя два рази дає жовту картку, потім дивиться ВАР і дає червоні. Гравці-суперники навіть не розуміють, чому він йде дивитися. Я рахую, що це неправильно, це чоловіча гра. Це балет, чи міні-футбол? Ми граємо у дорослий футбол, де є жорстка чоловіча гра. Думаю, не можна ввесь час давати червоні карточки, це – неправильно”, – сказав нападник іванофранківців.