В історичному серіалі «І будуть люди» зіграли ролі двоє прикарпатських акторів

Нещодавно відбулася прем’єра серіалу «І будуть люди»― екранізації однойменної книги Анатолія Дімарова.

Події серіалу відбуваються на Полтавщині та охоплюють період з 1901 по 1932 роки, пише на сайт серіалу.

Через призму життя кількох українських сімей ми бачимо турбулентні етапи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади, встановлення комуністичного режиму та його наслідки.

У серіалі знялися понад 120 акторів. Кастинг проходив по всій Україні. Окрім Києва, актори приїздили зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Ужгорода, Одеси.

Одного з головних героїв (Володька Твердохліб) зіграв актор з Калуша – Віталій Ажнов.

В історичному серіалі «І будуть люди» зіграли ролі двоє прикарпатських акторів

Також у серіалі зіграла акторка з Коломиї Христина Федорак. Вона з’явилась у 5 серії. 

В історичному серіалі «І будуть люди» зіграли ролі двоє прикарпатських акторів

Довідка:

Віталій Ажнов – український актор. Народився 27 квітня в м. Калуші Івано-Франківської області. 2015 року закінчив КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого (майстерня Д. М. Богомазова). З 2015 року викладає сценічну мову в театральному університеті.  В театрі ім. І. Франка працює з 2018 року.  У 2015 році увійшов до ТОП-10 молодих театральних акторів за версією «ZN.UA»

Христина Федорак – українська акторка. Народилася 29 грудня в місті Коломия. У 2017 закінчила акторський факультет КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого (майстерня О. М. Шаварського). З 2018 року працює в театрі Франка. Минулого року дебютувала у фільмі “Гуцулка Ксеня”, де зіграла роль Марічки. Також акторка зіграла роль у серіалі “Спіймати Кайдаша”.