У Франківську відбудеться чемпіонат зі змішаних єдиноборств серед учасників бойових дій

Змагання відбудуться 25-го вересня у Палаці Потоцьких. У рамках чемпіонату «ARMY MMA» заплановано 8 поєдинків.

«Проєкт покликаний дати учасникам бойових дій, які досягли певних висот в єдиноборствах, можливість спробувати себе на професійній арені, виступити зі спортсменами свого рівня. Вони змагаються в рівних умовах, ми їм забезпечуємо безкомпромісне суддівство. Наша головна задача – дати можливість проявити себе кожному учаснику АТО, підтримати перспективних та талановитих», – каже голова Army MMA, Назарій Кішак.

        «У Івано-Франківську досить велика кількість талановитих учасників АТО з різних видів спорту. А людині, яка досягнула великих висот на любительському рівні, потрібно переходити на професійний рівень, і саме ці змагання можуть бути поштовхом для цього. Івано-Франківськ ще раз підтверджує високий статус спортивного міста. Ми всі знаємо, що наше місто вже вкотре займає перше місце в Україні за комфортністю життя і приємно, що спорт в цьому не відстає. Адже у нас відбувається чимало міжнародних спортивних заходів. А тепер – ще й турнір зі змішаних єдиноборств за участі учасників бойових дій» – каже голова спорткомітету Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко.

      «В Україні існує чималий інтерес до виступів у ММА. Справді, багато міст були зацікавлені в проведенні серії матчевих зустрічей за участю ветеранів АТО/ООС. Ми готуємо для мешканців та гостей міста Івано-Франківська гарні спортивні та надзвичайно захоплюючі емоції»  – говорить координатор зборів Олег Курпіль

«Ми обрали таку команду, яка буде цікавою в спортивному плані, дасть нашим ветеранам та діткам корисну ігрову практику, а глядачам – справжнє шоу», – каже менеджер організації Микола Блащук.