На Прикарпатті визначили переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства

9 вересня в Івано-Франківську визначали переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства.

У цьому році лауреатами премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства стали

  • поет, краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки письменників України, голова Яремчанської міської організації Товариства української мови ім. Т. Шевченка Роман Киселюк;
  • Колектив Івано-Франківського краєзнавчого музею у складі: Галини Беднарчик, Надії Реги, Володимира Смирнова та Ярослава  Штиркало;.
  • краєзнавець, журналіст, письменник-гуморист, фольклорист, видавець, член товариства «Просвіта», член Гуцульського товариства, голова редакційно-видавничих комітетів «Енциклопедія Коломийщини», краєзнавчої серії «Бібліотека Коломийщини», почесний краєзнавець України  Микола Савчук.

Варто зазначити, що премія діє на Прикарпатті вже 10 років, присуджується щорічно лауреатам за вагомий внесок у справу вивчення, збереження і популяризацію історико-культурної спадщини та розвиток різних напрямків краєзнавчих досліджень.

Додамо, що питанням охорони культурної спадщини, розвитку галузі краєзнавства надають уваги як обласна влада, так і Президент України та Кабмін.

Співголови комісії з призначення премії – заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій – провели засідання, на якому за результатами таємного голосування з шести претендентів члени комісії обрали кращих.

Про це повідомляють на сайті Івано-Франківської ОДА, пише ПІК.

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте також у ПІК:
  • Кабмін розширив перелік іноземців, яким дозволений в’їзд в Україну
  • На Прикарпатті на хабарі спіймали тимчасового керівника одного з відділів ДСНС (ФОТО)

Запис На Прикарпатті визначили переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства спершу з’явиться на ПІК.