Де знайти найвигідніший кредит онлайн у вересні?

Moneezy Україна підготували до нового навчального року опис трьох найвигідніших пропозицій вересня. Нагадуємо, для того, щоб оформити онлайн позику ви маєте бути повнолітнім громадянином України (окрім тимчасово окупованих територій), мати актуальний паспорт, активну банківську картку (з позитивним балансом) та постійний дохід. При цьому, вам не потрібно показувати зайві документи та довідки з роботи.

Отже сьогодні ми розглянемо 3 найпопулярніші мікрокредитні організації (МФО) та умови отримання у них онлайн кредиту у вересні. А також розглянемо наявність акційних пропозицій. Сьогоднішні МФО  – CCloan, CreditPlus та Credit7.

CCloan (CCлоан) надають свої послуги 24/7 громадянам України з 20 до 65 років. Користувачі CCloan можуть оформити позики на суму від 400 до 15 тисяч гривень терміном до 65 днів (що вдвічі довше ніж в інших МФО). Всім новим клієнтам CCloan пропонують онлайн кредити під 0,01%. Також компанія має обширну програму лояльності, яка передбачає 4 ступеня та можливість заощадити на відсотках (деталі у вашому особистому кабінеті). У вересні CCloan святкують 5 річчя та розігрують додаткові кошти для тих, хто оформлює мікрокредити протягом вересня.

CreditPlus (Кредіт Плюс) також надають свої послуги онлайн 24/7 українцям від 18 до 65 років. Всі нові клієнти мають можливість позичити в CreditPlus до 10 тисяч гривень під 0,01%. При подальших зверненнях вам будуть доступні позики до 15 тисяч гривень. CreditPlus також пропонує гнучку програму лояльності, за допомогою якої ви зможете зекономити до 25% на онлайн кредитах. Деталі у вашому особистому кабінеті на CreditPlus.

У вересні, на честь початку нового навчального року, CreditPlus пропонує виграти нові девайси – планшети, смартфони, лептопи, – всім користувачам, які оформлюють онлайн кредити протягом всього місяця.

Credit7 (Кредіт7) надають свої послуги українцям від 18 років на суму від 500 до 10 тисяч гривень. Credit7 пропонують дуже швидкий сервіс – кредит онлайн за 7 хвилин. Нові користувачі можуть скористатися безпроцентним (під 0,01%) онлайн кредитом на суму до 10 тисяч гривень строком до 30 днів. Актуальної програми лояльності в Credit7 немає, але у вересні діє пропозиція – можливість виграти новенький iPad, всім тих, хто оформлюю онлайн позики та обирає Credit7.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!