Франківські патрульні по гарячих слідах затримали двох підозрюваних у грабежі

В ніч з 7 на 8 вересня франківські патрульні отримали повідомлення про грабіж на площі Привокзальній. Заявник повідомив, що двоє невідомих побили його та відібрали мобільний телефон. Він детально описав своїх кривдників.

Невдовзі, під час обстеження прилеглої території, охоронці порядку побачили чоловіків, схожих за описом.

Під час спілкування з поліцейськими, громадяни помітно нервували, і недарма — заявник підтвердив, що саме ці особи заволоділи його телефоном. Під час поверхневої перевірки осіб, в одного з чоловіків патрульні виявили мобільний, який належав заявнику.

Годину потому поліцейські знову отримали повідомлення про грабіж, також на площі Привокзальній. Заявник повідомив, що група осіб, нанесли йому тілесні ушкодження та відібрали мобільний телефон і гроші.

Екіпаж, який рухався на виклик, побачив осіб, схожих за описом, що надав заявник. Під час спілкування з поліцейськими особи не заперечували, що були на вокзалі. Під час поверхневої перевірки у 22-річного чоловіка виявили телефон, який упізнав заявник та грошові кошти.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин справи в обох випадках.

The post Франківські патрульні по гарячих слідах затримали двох підозрюваних у грабежі appeared first on Галицький Кореспондент.