Франківець Сергій Лиховида стане ведучим ранкового шоу на ICTV

Про це під час презентації сезону у спецвипуску «Фактів», який вийшов на сайті каналу, повідомила ведуча Олена Фроляк, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

У своєму Інстаграм Сергій також похвалився, що з понеділка по п’ятницю з 6.30 до 8.45 ранку його можна буде побачити по телевізору у відомому шоу.

“Я досі не до кінця вірю, що це все правда і це відбувається зі мною… Мені поки важко уявити, як це прокидатися о 5-й ранку і ще важче уявити як воно жити на два міста і кататися сюди-туди по кілька разів на тиждень, але я вирішив спробувати. Ну а далі буде видно, що з того всього вийде”, – ділиться враженнями Сергій.

Сергій Лиховида нині мешкає в Івано-Франківську. Разом з дружиною Регіною виховують маленького сина Олександра.

На його рахунку близько 800 івентів: як в Україні, так і за кордоном – Італія, Іспанія, Мексика. Сергій виступав організатором масштабного навчального проекту для ведучих в Україні «Фабрика ведучих».

Також Сергій разом зі своїм другом створили проект «Зіркове інтерв’ю» для YouTube. Серед спікерів були Володимир Зеленський, Кузьма Скрябін, Юрій Горбунов, Сергій Притула, Григорій Решетник, DZIDZIO.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!